Tags

Related Posts

Share This

Samochód do zadań specjalnych

Jeśli znasz kilka sposobów na zmieszczenie ciężkiego sprzętu w samochodzie osobowym, tylne siedzenia potrafisz złożyć w rekordowym czasie i podważasz prawa fizyki w swoim bagażniku – być może czas pomyśleć o zakończeniu tych trudów i sprawieniu swojej firmie specjalnego samochodu? Oto auta do zadań specjalnych!

Samochód dostawczy – idealny dla przedsiębiorcy

Zakup samochodu użytkowego to świetna inwestycja dla małych i średnich firm. Dzięki posiadaniu własnego pojazdu nie musimy polegać na usługach zewnętrznych firm przewozowych i mamy pełną kontrolę nad swoimi towarami czy materiałami.

Co więcej, sami możemy zacząć nasz samochód wynajmować. Nasze prywatne auta mogą wreszcie odpocząć i służyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem – by zawieźć rodzinę na weekendowy piknik czy do babci na wieś. W odpowiednio dobranym samochodzie dostawczym zmieścimy i bezpiecznie przewieziemy wszystko, co jest nam potrzebne w pracy.

Dobierz auto do swoich potrzeb

Zanim zdecydujemy się na zakup, musimy poświęcić trochę czasu na analizę swoich potrzeb, by móc dobrać do nich odpowiednie auto. Za samochody dostawcze uznaje się w Polsce te jednostki, których masa całkowita nie przekracza 3,5 t.

Oprócz wyboru określonej ładowności, interesuje nas także typ nadwozia. Pick-up to auto dostosowane do jazdy terenowej i przewozu materiałów w otwartej skrzyni. Podobne funkcje może spełniać pojazd o nadwoziu skrzyniowym – jego forma również jest otwarta, jednak możemy na skrzyni zamontować stelaż i plandekę.

VW Transporter

Źródło: www.carmagazine.co.uk

Trzeci rodzaj to vany i furgonetki,  np. popularne Volkswageny (Caddy, Transporter, itp.) – samochody jednobryłowe, a więc zabudowane, z przesuwanymi albo otwieranymi drzwiami z przodu, lub boku pojazdu. Są one najczęściej spotykane ze względu na swoją uniwersalność. Można je dostosować do przewozu osób, rezygnując z części lub całości przestrzeni ładunkowej.

Ostatni typ nadwozia to te o specjalnym przeznaczeniu – taki samochód może być wyposażony np. w chłodnię, kontener lub nawet klatki do przewozu drobiu.

Finansowanie szyte na miarę

Wybraliśmy idealny model – czas na zakup. Warto kupić auto nieużywane, by uchronić się przed nieuczciwymi sprzedawcami oferującymi pojazdy z ukrytymi wadami. Okazuje się, że kupno samochodu z salonu nie musi oznaczać pozbycia się dużej ilości gotówki.

Obecnie mamy możliwość skorzystania z kredytu samochodowego na transportera, czy inny samochód dostarczy, którego warunki są znacznie bardziej korzystne, niż te dotyczące zwykłego kredytu. Wkład własny może być bardzo niski, otrzymać możemy różne zniżki i pakiet ubezpieczeń. Warto poświęcić trochę czasu i pieniędzy – samochód dostawczy może się okazać znacznym usprawnieniem w funkcjonowaniu Twojej firmy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 (Fajne: tak - 1, nie - 0)
Samochód do zadań specjalnych, 10.0 out of 10 based on 1 rating