Tags

Related Posts

Share This

Najlepszy samochód dla kobiety

 
Kobiety różnią się od mężczyzn pod wieloma względami: również, jeżeli chodzi o gust motoryzacyjny. Panowie częściej zwracają uwagę na osiągi, właściwości jezdne auta. Panie z kolei koncentrują się na jego kolorze i kształcie. Który samochód jest zatem obiektem westchnień płci pięknej? W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie przygotowaliśmy kilka propozycji.
Fiat 500
Fiat 500 nawiązuje swoim designem do poprzednika o takiej samej nazwie. Jest to mały i zwinny samochód, który idealnie sprawdzi się w ciasnej zabudowie wielkiego miasta. Parkowanie go nie jest najmniejszym nawet wyzwaniem, zaś paleta dostępnych kolorów zaspokoi najbardziej nawet wybredne gusta.
Mini One
Mini to brytyjska legenda, którą odżywiło BMW. Kultowy samochód Jasia Fasoli wzbogacony został o najlepszą niemiecką technologię oraz gadżety, które sprawiają, że jazda samochodem staje się niezobowiązującą przyjemnością. Dodatkową zachętą są mocniejsze silniki, dzięki którym samochód pozytywnie reaguje na „wciśnięcie pedału gazu”.
Opel Adam
Opel Adam to kolejny przedstawiciel niemieckiej myśli technicznej. Brak mu co prawda szlachetnego rodowodu, jednak nadrabia to inteligentnymi rozwiązaniami oraz błyskotliwą linią, która o każdej porze dnia i nocy cieszy oko. Jego ogromną zaletą jest nowoczesność konstrukcji: pierwszy egzemplarz wyjechał z fabryki w 2013 roku.
Renault Clio
Ostatnia propozycja to dumnie prezentujący się owoc francuskiej motoryzacji: Renault Clio. Jest to samochód kontynuujący udane tradycje modelu, którego jest już 4 generacją. Tym razem projektanci mocno się postarali: drapieżna linia nadaje mu charakteru, a bogate wyposażenie uprzyjemnia jazdę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (Fajne: tak - 0, nie - 0)